Něco málo o nás

Hraním se zabýváme již 13 let, začínali jsme jako „zobáci“ v roce 2004, rok před maturitou, že nás baví hudba, konečně máme už řidičáky, tak můžeme začít hrát. Takže pěkně od píky, od hraní zadarmo na táborových diskotékách, přes telefony do nejbližších diskoték jestli by jsme si nemohli za pití zahrát, přes první objednávku na hraní na sjezdu abiturientů. Takže od nejmenších akcí pro děti, v podstatě přes všechno možné i nemožné. Řekl bych, že dnes neexistuje typ akce, na které by jsme nehráli, nemoderovali, nezvučili, nezajišťovali světla, projekci apod. V současné době stále zajišťujeme veškeré služby jako je DJ na svatbu, na firemní večírek, párty, prostě všude kde je třeba udělat ozvučení a zajistit DJe a snažíme se rozšiřovat služby, jako např. možnost zapůjčení projektoru na akci, ozvučení konferencí více mikrofony, zprostředkování ozvučení kapel, karaoke, zapůjčení techniky s obsluhou, moderování apod. Do budoucna plánujeme rozšířit světelný park o animační laser, možnosti projekcí a prezentací touto formou, ozvučení velkých akcí apod.

20150711_184020
toasting

100% Garance

Garantuji Vám na 100%, že i kdyby se událo cokoliv co by nám znemožnilo Vaši svatbu odehrát (např. těžší úraz) tak Vám zajistíme za sebe adekvátní náhradu a i kdyby byla výsledná cena vyšší, tak jí doplatíme za Vás. Víme o jak významný den se jedná nikdy bychom si nedovolili nepřijet.

Jak objednat

Stačí vyplnit formulář, napsat nám email, či zavolat na telefonní číslo které je zde uvedené. Dále už se domluvíme na podrobnostech, kde se bude akce konat, kdy, jaká bude cena, kolik Vás bude, co máte rádi za hudbu, jaké máte představy, co Vám doporučím a tak dále 🙂

djsblog
czech-republic-1500647_1280

Kde hrajeme?

Hrajeme po území celé ČR, hlavní naše působiště je Praha, ale není problém dojet kamkoliv v republice. Po Praze je doprava zdarma, dále pak 7,-/km.

Repertoár

Náš repertoár je opravdu obrovský, máme písně od 50. let až po nejnovější hity které znáte třeba z rádií či jiných hudebních médií. Máme klasickou hudbu, dechovku, rock, rock´n´roll, pop, taneční hudbu, hudbu 50., 60., 70., 80. i 90. let, jak českou tak i zahraniční, hudbu milénia a třeba i tu, která hraje nyní v letošním roce, měsíci a dni. Máme i hudbu na dětskou párty, hudbu na plesy, diskotéky a když na to přijde, klidně i na techno párty. Díky tomu se můžeme vždy přizpůsobit tomu, v jaké fázi zrovna mejdan je. Samozřejmě si můžete přinést na akci vlastní hudbu, znělku, písničku, nahranou básničku, prostě cokoliv. Není problém si přinést hudbu na PC, nasdílet odkaz, pustit z Youtube, přinést si po předchozí domluvě můžete i LP (vinyl) či MC (kazeta). Možnost je pustit hudbu třeba i přes mobil pomocí bluetooth a vždy je k dispozici konektor jack 3,5 mm.

mixing
dj-1531431_1920

Naše aparatura

Naše hudební a světelná technika, nebo chcete-li aparatura, je dnes již tak velká, že pokud je to nutné, dokážeme ozvučit i tři akce najednou. Veškerá naše aparatura je plně profesionální, zajišťuje velmi kvalitní ozvučení a osvětlení které udělá velkou parádu na Vaší akci. Používáme reproduktory značky dB Technologies a pro větší akce máme připravenu velkou aparaturu dalších skvělých značek. Nemá moc význam zde popisovat parametry těch či oněch reproduktorů, stejně to pro Vás bude spíše španělská vesnice, nicméně vždy se na základě Vaší akce, Vašich požadavků a přání rozhodneme vzít takovou aparaturu, aby byla dostatečná na Vaší párty a splňovala veškerá Vaše přání a požadavky.

Co bude potřeba

Od Vás nebudeme potřebovat skoro nic, bude skvělé, když bude do vzdálenosti 10 metrů zástrčka 230V, k dispozici stolek na mixážní pult a zdroj pitné vody. Nic víc už opravdu netřeba.

contact
crown-650056_1280

Platba

  • Hotově na místě konání akce
  • Převodem na účet na základě vystavení faktury (možnost splatnosti až jeden měsíc)
  • Kombinací obojího, např. zaplacením zálohy převodem a doplatkem v hotovosti

Po předchozí domluvě přijímáme i platby v EUR a USD. Základní měnou je CZK.

© 2017 Všechna práva vyhrazena. DJ na svatbu, firemní večírek, prostě na Vaši párty!