DJ na svatbu

Svatby jsou naším asi nejčastějším chlebem, jedná se o 70% všech objednávek. Za více jak 12 let zkušeností můžu říct, že jsme si prošli asi úplně vším a dokážeme poradit, co je na svatbu dobré, jakou vybrat hudbu třeba na první tanec, kdy cca. začít, co kdy zařadit a tak dále. K dispozici je samozřejmě po celou dobu akce bezdrátový mikrofon který může posloužit na různé projevy, děkovačky, zpěvy, básně či jen prosté projevy přípitků.

DJ na firemní večírek

Firemní večírky, párty, vánoční rozlučky, novoroční slučky, prázdninové mecheche apod., to bývá ten největší oříšek. Spousta lidí, spousta chutí, stylů hudby, nálad atd. Ale vzhledem k tomu, jak já tvrdím, máme všechno, a když nemáme, tak máme internet a tam se dá vždy koupit a sehnat všechno.

DJ na párty

Jsme samozřejmě připraveni i na Váš narozeninový mejdan, svíčky, dorty, happy birthday, vše co k narozkám patří! Hudby máme stejně jako vždy dostatek, stačí říct Vaše představy a zrealizujeme vše do posledního puntíku.

DJ na dětskou oslavu

Máte děti a chcete jim udělat pořádný narozeninový mejdan s DJem? Není nic snazšího, stačí si nás objednat, máme i dětské písně, víme na co děti rády skáčou a co se jim líbí. Na takovou oslavu budou ještě dlouho vzpomínat.

DJ na diskotéku

Máte diskotéku a potřebujete na ní DJe? Kontaktujte nás, máme zkušenosti s malými diskotékami na vsích i těch největších ve městech.

Pronájem techniky a aparatury

Potřebujete si pronajmout pouze aparaturu? Chcete si hrát sami, máte vlastního DJe, kapelu, zpěváka, kytaristu, artistu, kouzelníka či jiného komedianta? Samozřejmě není problém, rádi Vám zapůjčíme naší aparaturu pro Váš mejdan i s obsluhou, pro více informací nás kontaktujte.

Moderování

Na Vaši akci si můžete též objednat pouze moderování. Např. moderování plesu, společenské události, jakékoliv akce, firemní prezentace, prostě čehokoliv kde je zapotřebí moderátor. Vždy s sebou přivezeme mikrofon s potřebnou kabeláží pro zvukaře, aby byl zajištěn hladký průběh celé akce.

© 2017 Všechna práva vyhrazena. DJ na svatbu, firemní večírek, prostě na Vaši párty!