Máte nějaké reference? Jak dlouho se hraním zabýváte?

 

Reference naleznete zde a co se týče zkušeností, tak je to již 12 let co se snažíme bavit naše zákazníky hudbou, moderováním a vším co s tím souvisí. A to nepočítám to, že soukromě hrajeme dnes již skoro 18 let 🙂

Kolik stojí Vaše služby?

 

Cena je stanovená dle naše aktuálního ceníku který naleznete zde. Nejsem plátce DPH takže výsledná cena je konečná.

Jak probíhá konzultace na mou svatbu (večírek, párty, ples…)?

 

Naše komunikace zpravidla začíná emailem a pokračuje přes telefon, což je zatím nejosvědčenější způsob “náčrtu” celé akce, abychom si společně řekli, jak si vše představujete Vy, co Vám pro změnu zase navrhneme my, od kolika bude vše začínat, kdy přibližně končit, o jaké se bude jednat prostory, budete-li chtít využít náš projektor a spousta dalšího, na což většinou stačí 10 minut. Pokud si budete přát či to bude nutné (v 95% případů stačí vše vyřídit pouze telefonicky), tak si sjednáme schůzku a vše spolu projdeme a probereme.

Jak velkým disponujete repertoárem? Jakou máte hudbu?

 

Náš repertoár skýtá tisíce a tisíce skladeb, od 50. let minulého století až po ty nejnovější hity které frčí v rádiích, klubech či na koncertech, ať už se jedná o českou či zahraniční hudbu. Od rock´n´rollu až po moderní hudbu, rock, taneční hudba, pop, country, klasická, swing…. opravdu vše co Vás napadne.

Mám nějakou vlastní hudbu kterou určitě nemáte, mohu si ji přinést a pustíte mi jí?

 

Samozřejmě, pokud máte nějakou vlastní hudbu, či nějakého oblíbeného interpreta, klidně i naprosto neznámého, není problém přinést CD, Flash disk či jiné médium a rádi Vám ho na akci zahrajeme.

Hrajete na přání?

 

Ano, pokud je domluveno, hrajeme na akci samozřejmě i na přání. Ale samozřejmě “regulovaně”, stává se, že třeba účastník akce, který je již trochu více pod vlivem alkoholu, by chtěl neustále hrát ty “jeho” písničky které ostatní účastníky vůbec nezajímají a ani se jim nelíbí. V tomto případě samozřejmě vysvětlíme, že akce není jen pro něj a my už se s ním nějak domluvíme 🙂

© 2017 Všechna práva vyhrazena. DJ na svatbu, firemní večírek, prostě na Vaši párty!